Posted by admin on Czerwiec - 26 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te bolączki i znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego narządu.

Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Polecamy:

Wrocław ginekolog

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.