Posted by admin on Czerwiec - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, jakie używane są w typowej pracy z  pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych specjalności, jakie obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, jakich towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także produkty krajowe, twórcy takich produktów np. Poldent czy Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki opis oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Zobacz
 Akcesoria medyczne

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.