Posted by admin on Październik - 6 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Posiadam długoletnie doświadczenie w temacie zakładów bukmacherskich – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem spore pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję buków.
Co się stało? Cóż, w zasadzie wychodzę z założenia, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać większą liczbę spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają wielkie pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc należy nieco zmienić swoją strategię – lepszym wyjściem jest to by stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę najczęściej to jest tak, iż zasadniczo stawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Uważam, że to bardzo korzystne, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy chętnie dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy inni ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to zasadniczo są wielce pomocni. Chciałbym również nieco napisać o psychice – a więc zasadniczo czymś niesamowicie pomocnym jest to by nie uważać, iż OK jest to by nieustannie grywać. Należy zrobić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://www.dwdglaz.com.pl
- nautic.com.pl
- http://www.askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.